Connect with us

Genel

FETÖ’NÜN KRİPTOLARI ÖNEMLİ GÖREVLERDE..FETÖ/PDY GLADYO KONTR GERİLLASI..

Yayın

tarih

Gayrinizamı harp… Seferberlik Tetkik Kurulu

Özel Harp psikolojik harekat.Gayrinizamı harekat .?

Düşmanı etki sahasında ayaklanma direniş meydana getirmek düşmanın istediği hükümeti siyasi otoriteyi  yerinden yapmak onları yıkmak için oluşturulduğu Bir Harp bir gerilla kuvvetleri yeraltı teşkilatı yardımcı kuvvetler özel kuvvetler gayrinizami harp istihbarat ve karşı casusluk faaliyetini önleme yapan Genel Kurmay Başkanının bile personelini bilmediği bir yapılanma olarak bilinir.Sahada varlığı vardır Belge üzerinde varlığı yoktur.

KOZMİK ODA ?
Kısaca Türk Devletinin bekasını ilgilendiren yerdir.
Bir işgal sırasında işgal edilen bölgelerin teşkilatlanmaya yapacak düşmana karşı faaliyet gösterecek unsurların bölge bölge isimleri var olduğu gizli bir yer.
Bu bilgileri bu unsurları belirlemek için ABD CIA ve diğer ülke ajanları FETÖ casuslarıyla işbirliği yaparak Kozmik odaya girildi. Konya ve Ankara da bulunanlar deşifre oldu . Yabancı ülkeye bu bilgileri verdiler.
Vatanımız tehlikeye girdiğinde işgal söz konusu olduğun da daha önce eğitim almış  yörenin büfecisi manavı öğretmeni  Esnafı memuru milisler olarak ortaya çıkıp düşmana karşı birleşerek faaliyetini sürdürecek olanlardı.

Bu yapı sadece işgal edilirse ülke zora girerse ortaya insiyatif kullanarak çıkan bir teşkilatlanma faaliyetiydi.

Peki neden hala FETÖ güçlü?
FETÖ kurduğu casusluk faaliyetini cemaat Vakıf ve bir başka ismini vermediğimiz yapılanma ile illegalliğini devam ettiriyor.

Kripto FETÖ’cüler önemli mevkide makamda görevde .FETÖ yapılanmasının  bir kolu deşifre olursa ikinci kolu faaliyete girer ikinci kolu deşifre olursa üçüncü kolu faaliyetini sürdürür bu anlayış üzerine kurulan bir yapılanma.

FETÖ’nün üst düzey kişileri arasındaki  haberleşmeyi henüz devlet çözemedi .Üçüncü sınıf FETÖ’cüler baylock kullanıyordu.
Falcom gibi ikinci bir ağ deşifre olsa da örgüt gladyo kontr gerilasına ulaşmak hayli zor.
Türkiye’nin gizli glodyosu yoktur.

 

1919 yılında düşman İzmir’e çıkınca Denizli de Delikliçınar meydanı mesaret kahvesinde bir öğretmen bir Teğmen sivil halk olarak Denizli halkını galeyana getirerek kışkırtarak Kayalık mahallesinde bulunan müftülük binasına yürütmüş Zamanın müftüsü Ahmet Hulusi de sancağı alarak Bayramyeri meydanında tarihi konuşmayı yapmıştı…

PEKİ
Kendisini Derin yapının elemanı sanan Devlet görevlisi süsü veren Sosyal medya da ahkam kesenler siz neredesiniz?
Yarın yine onlar polis Emniyette milli Eğitim de ve devletin tüm kurumlarında faaliyetini sürdürürken sen dışlanacaksın önemli görev verilmeyecek. Sınavlarda çocuğun kazanamayacak..
Torpille önemli yerlere gelecekler sen ve çocuklarımız kardeşlerimiz sürgünler edilecek eziyet görecekler..
YARIN ÇOK GEÇ OLMADAN
Dönemin Genel Kurmay başkanı her ne kadar da Kozmik odaya girildi hiç bir şey dışarıya çıkarılmadı dese ve ileride dava açılırsa inceledikleri dosya yı mahkemeye sunmak için göstermelik dosyaları hazırlasalar da biz o zaman yasal olarak Türkiye genelinde VATANIMIZIN ORDUSU NAMUSUMUZDUR .NAMUSUMUZA SAHİP ÇIKIYORUZ DİYE GAZETELER BASIP DAĞITTIK.

15 Temmuz bize artık şunu öğretti.
Devlet kurumun da olup makam işgal edenler Devletimizin Vatanımızın savunucuları değil.
Onun için Gerçek kahramanlar sıradan bildiğimiz kişiler ..
Hakim savcı Vali Emniyet müdürü Rektör Komutanlar Asker üniforması giymiş olanlar polis üniformalıların da Terörist olduğunu gördük..

Continue Reading
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.