Connect with us

Genel

Karadaban’dan yeni yıl mesajı

Yayın

tarih

Denizli Fırıncılar Odası Başkanı Bekir Karadaban yayınladığı mesajla fırıncı esnafının ve Denizlililerin yeni yılını kutladı.

2020 yılını geride bırakmaya hazırlanırlen birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Başkan Karadaban, “Sahip olduğumuz değerlerin yol göstericiliğinde, güçlü ve yenilikçi üretim anlayışımızla, her biri birbirinden değerli fırıncı esnafımızla ‘Biz Birlikte Güçlüyüz’ diyerek tüm zorlu hedeflerin üstesinden geliyor ve emeklerimizi başarılı sonuçlarla taçlandırıyoruz” dedi.

Bekir Karadaban mesajını şu ifadelerle sürdürdü:
“2020 yılı tüm dünyayı derinden sarsan Covid-19 pandemisinin gölgesinde geçti. Yılın başında Çin’den başlayıp hızla dünyanın neredeyse tamamına yayılarak, ekonomi başta olmak üzere, tüm yaşamsal alanlarda etkilerini derinden hissettiğimiz Covid-19 sürecinde, bizler de üretim ve istihdamda sürdürülebilirliği sağlamak halkımıza sofralarının baş tacı ekmeği iletmek adına faaliyetlerimizi devam ettirdik.

Ülke çapında virüse karşı verilen mücadeleye destek vererek, resmi kurum ve kuruluşlarımızın, sağlık çalışanlarımızın ve siz hemşehrilerimizin yanında olduk. Mevcut işlerimizi yürütürken, odağımız hep hemşehrilerimizin zorlanmadan ekmeğe ulaşmasını sağlamak oldu. Hem Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerini takip ederek hem de ek önlemler alarak hemşehrilerimiz, çalışanlarımız ve ülkemize karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirdik.

Bu dönemde ekmeğimizi ulaştırma konusunda hiç bir sorun yaşamadık. Bunu sahip olduğumuz esnek ve çevik yapı ile güçlü risk yönetimimiz sayesinde başardık.

Denizli Fırıncılar Odası olarak kendimize has risk yönetim yapımız, krizlere hazırlıklı olmamız ve bu zorlu süreçte ülke ekonomimize sunduğumuz katkıyı devam ettirebilmek amacıyla, fırıncı esnafımız ile bir tedarik zinciri ve dijital altyapı alanı oluşturarak halkımızın ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılanmasını sağlayacağımız bir sistem yarattık.

Pandemi, bizlere işlerimizi hızlı bir şekilde yeniden inşa etme ve dijitalleşme süreçlerine ivme kazandırma açısından fayda yarattı. Güvenilirlik, doğruluk, çalışkanlık ve yenilikçilik ilkelerimiz doğrultusunda tüm dünyanın içinden geçtiği bu güç dönemde de yönümüzü bulmakta zorlanmadık. 2021 yılında da aynı güç ve çalışma azmiyle yolumuza devam edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, gece gündüz mesai mefhumu gözetmeden görev yapan fırıncı esnafımızın ve tüm değerli hemşehrilerimizin yeni yılını kutluyor; 2021 yılının ülkemize ve dünyamıza sağlık, mutluluk, esenlikler getirmesini diliyorum”

Continue Reading
Yorum için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.